pro kluky a holky

Dávají ti rodiče kapesné? Krmíš mincemi a bankovkami keramické prasátko nebo různé krabičky? Ok, ale žijeme v 21. století. Je přece fajn mít vždy po ruce dostatek peněz, zároveň si šetřit a mít všechno pod kontrolou. Jestli to vidíš stejně, zkus biip. Jsme tu přesně pro tebe.

chytré řešení kapesného

Máš jednoduše na víc

Kapesné je příjemná věc. Ale může být ještě o dost příjemnější, pokud máš kartu biip. S námi budeš mít u sebe vždycky a bezpečně dost peněz. Taky si kdykoliv můžeš ve své biip apce zkontrolovat, co se s nimi dělo. Poradíme ti, jak s kartou platit v obchodě, na internetu nebo vybírat z bankomatu. S námi budeš mít na víc.

dobíjecí platební karta

Už žádné drobáky

Je prostě jako bezkontaktní karta, co mají dospěláci. Akorát jasně víš, kolik z ní můžeš na internetu, v obchodě nebo z bankomatu za týden utratit či vybrat. Mamka s taťkou peníze na kapesné musí tvrdě vydělat, tak neškodí držet se při jejich utrácení trochu zpátky.

mobilní aplikace

Bez mobilu ani ránu

Chytrá pokladnička v mobilu přehledně ukáže všechno, co se s tvými penězi za poslední měsíc dělo. Poradí ti taky, jak platit v obchodě, na internetu a na co si dávat bacha. A když něco nedopadne, pomůže ti i s případným průšvihem.

spoření na přání

Tohle prasátko nerozbiješ

Na světě je spousta super věcí, jenže většina bohužel není zadarmo a některé jsou teda drahé docela dost. Aplikace Biip je nezničitelné prasátko, do kterého si můžeš odkládat na všechno, co by sis chtěl jednou koupit.

chytré odznaky

Ty to dáš

Hlavně žádnou nudnou matematiku, na tu jsme biip nedělali. Bav se s námi, když ti to půjde, dostaneš vyznamenání. A my víme, že to dáš.

koupit

lajkuj biip na facebooku

Máte dotaz? Napište nám.