Provoz Služby biip byl 31. 12. 2018 ukončen. V případě nevyčerpaného zůstatku na Vaší kartě, který si přejete vyplatit, nás kontaktujte zde.

ověření

biip s maximálními limity

Jaké možnosti Vám zákonné ověření biip karty přinese?

 • Provádění plateb v cizích měnách
  • Na internetu
  • V mobilních aplikacích
  • U obchodníků
 • Výběry z bankomatů v zahraničí
 • Možnost využívat maximálních limitů karty

 

K ověření si prosím připravte:

 1. Vaši biip kartu a bezpečnostní kartičku
 2. kvalitní oboustrannou fotokopii nebo sken občanského průkazu rodiče
 3. kvalitní fotokopii nebo sken druhého osobního dokladu rodiče (řidičský průkaz, pas nebo rodný list)
 4. kvalitní fotokopii nebo sken osobního dokladu dítěte (rodný list nebo cestovní pas, případně oboustranně občanský průkaz)
 5. fotokopii nebo sken dokladu prokazujícího vlastnictví bankovního účtu rodiče (výpis z účtu, potvrzení o vedení účtu od banky, smlouva o vedení účtu). Kromě jména musí být v dokumentu uvedeno také číslo daného bankovního účtu. Tento bankovní účet nesmí být veden na dítě. Nelze akceptovat printscreen obrazovky či screenshot mobilní aplikace. Akceptovat můžeme taktéž účet vedený na jméno druhého z manželů, pokud k němu je dispoziční oprávnění. Toto oprávnění je třeba k žádosti doložit.
 6. odeslat z výše doloženého bankovního účtu platbu ve výši 1 Kč na účet biip karty  30900309/0800 s uvedeným Variabilním symbolem = devítimístným telefonním číslem dítěte, které je s biip kartou propojené.

*Rodič = zákonný zástupce dítěte uvedený při registraci biip karty

 

Celý postup krok za krokem:

 1. Nejprve si pořiďte fotokopie či skeny výše zmíněných dokladů (printscreeny z internetového bankovnictví neakceptujeme)
 2. Jděte na stránky www.biip.cz/overeni a pečlivě si přečtěte postup. Vyplňte poslední čtyři číslice z čísla Vaší biip karty (najdete je na na  přední straně karty nebo na bezpečnostní kartičce) a prvních 5 čísel PUKu z bezpečnostní kartičky. Poté doplňte všechny povinné osobní údaje dítěte i zákonného zástupce, vložte naskenované dokumenty a vyplňte krátký dotazník. Všechny tyto položky jsou povinné. Pokud není možné údaje uložit, není formulář kompletně vyplněn.
 3. Z doloženého bankovního účtu obratem zašlete identifikační platbu ve výši 1 Kč na účet biip karty 30900309/0800 s uvedeným Variabilním symbolem = devítimístným telefonním číslem dítěte, které je s biip kartou propojené. Pokyny k platbě zároveň automaticky obdržíte po vyplnění formuláře na emailovou adresu rodiče.
 4. Po odeslání žádosti vyčkejte, až Vás o jejím vyřízení budeme informovat na e-mailovou adresu rodiče. Celý proces může trvat od 5ti do 30ti pracovních dnů.

 

Zákonné ověření na úroveň: biip karta s maximálními limity je zpoplatněno částkou 99 Kč dle ceníku služby.
Máte dotaz? Napište nám.